Kdo jsme

Ritmo Factory je moderní bubenická show, která hraje rytmy celého světa ve svém originálním podání. Nejvíce jsme inspirováni Brazílií, Jižní Amerikou a sambou. Ritmo Factory je stylové vystoupení profesionálních bubeníků plné energie a temperamentu.

Bubenickou show Ritmo Factory založil perkusista Jakub Škrha, který žil a studoval rytmy a perkuse přímo v Rio de Janeiro. Stal se součástí toho největšího a nejslavnějšího karnevalu na světě – karnevalu v Riu, kde hrál v bubenickém orchestru se školami samby Unidos do Viradouro a Academicos do Cubango. V Brně také založil školu samby pro veřejnost – Escola de Samba Brno. Spolupracuje již několik let se zpěvačkou Annou K, kterou doprovází jako host na perkuse na jejich koncertech po celé republice.

Ritmo Factory a Latino Samba Show je temperamentní vystoupení plné exotiky přímo z Jižní Ameriky. Je to vystoupení profesionálních bubeníků s celou kapelou a s tanečnicemi z Jižní Ameriky. Frontman kapely je zpěvák a kytarista Santiago Ferreira z Brazílie. Skutečnou atmosféru karnevalu vám zprostředkuje naše tanečnice Veronika Lálová, vítězka Star Dance, která tančila na hlavním karnevalu v Rio de Janeiru. Společně se zakladatelem Jakubem Škrhou jsou jedinými v České Republice, kteří uspěli na tak celosvětové prestižní události. Nechte se vtáhnout do atmosféry karnevalu Brazílie a kouzla Jižní Ameriky.

Světelná bubenická show přináší na scénu něco opravdu nového. Můžete se těšit na světelná pásy přímo na našich bubnech, světelné tyče na scéně, společně se speciální choreografií, kostýmy a dalšími efekty. Představíme vám moderní bubenickou show dalších rozměrů.

Ritmo Factory má za sebou již řadu účinkování na mnoha akcích různého druhu. Festivaly mezinárodního jména, městské slavnosti, firemní párty, sportovní události, bubenické workshopy a mnoho dalších.

Video

Bubenická Show

Latino Samba Show

Workshop a Teambuilding

Bubenická světelná show

Naše vystoupení

Ritmo Factory roztančí a rozvibruje každou akci. Kromě koncertů, festivalů a brazilských či latino večírků dodáváme rytmus na sportovní události, městské slavnosti, otevírací ceremoniály, slavnostní vyhlašování, průvody, dětské dny, soukromé či firemní oslavy … Zkrátka kamkoliv, kam si vzpomenete. Naše vystoupení přizpůsobíme na míru vašemu programu. Ať už chcete krátkou a údernou bubenickou show na osvěžení zábavy, několik vystoupení v průběhu večera nebo velkolepý koncert s kapelou a s frontmanem přímo z Brazílie..

Bubenická Show

Bezprostřední síla a energie rytmů. Během naší show vám předvedeme, co všechno bubny dokážou. Uvidíte, že se s nimi dá i tančit, naše vystoupení je plné pohybu a tance. Ve většině případů se obejdeme bez nazvučení a aparatury. Vám tak odpadají starosti s technikou a přípravami.

Latino Samba Show

Nechte se vtáhnout do víru latinské ameriky a karnevalu Brazílie s naší Latino Samba kapelou. Se zpěvákem a frontmanem Santiagem Ferreirou přímo z Brazílie, profesionálními muzikanty a krásnými tanečnicemi z Jižní Ameriky. Skutečnou atmosféru karnevalu vám zprostředkuje naše tanečnice Veronika Lálová, vítězka Star Dance. Společně s naším zakladatelem Jakubem Škrhou jsou jedinými v České Republice, kteří uspěli na hlavním karnevalu v Rio de Janeiru. Zažíjte s námi kouzlo a temperament Jižní Ameriky. Nečeká na vás jen samba, ale i mnoho dalších rytmů a exotiky.

Světelná Bubenická Show

Zažijte něco opravdu speciálního. Světelná pásy přímo na našich bubnech, světelné tyče na scéně, společně se speciální choreografií, kostýmy a dalšími efekty. Naše světelná bubenická show je jediná svého druhu na českém trhu. Představíme vám moderní bubenickou show dalších rozměrů.

Workshopy a Teambuilding

Zkuste si to s námi! Nástroje, rytmus i energii dodáme my, vám stačí chuť se naučit něco nového. Rytmus je základní řeč hudby. Na našich workshopech se všichni naladíme na společnou vlnu. Bubenický samba workshop je vhodným nástrojem k posílení týmové spolupráce. Naučíme vás hrát sambu a všichni společně vytvoříme velkou bubenickou kapelu, která šlape jako na karnevalu v Rio de Janeiru.

Kde jsme všude hráli

Ritmo Factory má za sebou spoustu akcí různého charakteru. Vystupovali jsme jako “headliner” na festivalech mezinárodního jména, měli jsme na starosti kompletní několikahodinovou produkci firemních večírků pro stovky hostů, roztančili jsme každé publikum na latino párty či plese, vedli jsme nejeden bubenický teambuilding a podpořili jsme tisíce sportovců při závodech. Ritmo Factory má již bohaté zkušenosti a reference ve svém oboru.

Napsali o nás

"Jen vyjímečně Brazilci dovolí někomu ze zahraničí dostat se na druhou strany barikády - mezi účinkující. Právě to se podařilo Brňanovi Jakubu Škrhovi. Zážitek jej ovlivnil natolik, že po návratu založil bubenickou kapelu Ritmo Factory a školu samby, ..."

Celý článek: Na karnevalu v Riu se mísí zodpovědnost s párty

Časopis Metro

"Na karnevalu v Riu de Janeiru obdivují mnozí pestrost alegorických vozů, nápaditost kostýmů a krásu tanečnic a tanečníků. Trochu v pozadí je ale ta součást karnevalových týmů, bez které by to určitě nešlo – bicí orchestr zvaný batería. V jedné z nejlepších škol samby bubnoval přímo na sambodromu i Čech Jakub Škrha."

Celý článek: Český gringo si zabubnoval v bateríi přímo na sambodromu v Riu

Český Rozhlas - Zápisník Zahraničních Zpravodajů

"Není ale od věci nechat se z klidu vytrhnout, tedy pokud to vytržení stojí opravdu za to. A věřte, že vystoupení brněnské skupiny Ritmo Factory bude vytržením příjemným. Ritmo Factory je moderní bubenická show, která hraje rytmy celého světa ve svém originálním podání."

Celý článek: Noviny Rádia Petrov

Rádio Petrov

"Když jsem se znovu po několika letech vydal do Ria de Janeira, nechtěl jsem tentokrát být jen turistou. Chtěl jsem si vyzkoušet něco, co se povedlo jen málo cizincům přede mnou, a splnit si tak svůj velký sen – zabubnovat si na karnevalu v Riu, na největším svátku samby na světě."

Celý článek: Bubeník na cestách aneb Jak jsem se „protloukl” až na karneval v Riu de Janeiru

Časopis Reflex
Lidé a Země

Kontakt

Podporují nás