Ritmo Factory

Workshopy a Teambuilding

Zkuste si to s námi! Nástroje, rytmus i energii dodáme my, vám stačí chuť vyzkoušet něco nového. Rytmus je základní řeč hudby. Na našich workshopech se všichni naladíme na společnou vlnu a hlavně se skvěle pobavíte. Bubenický teambuilding je vhodným nástrojem k posílení týmu, zaměříme se na nejdůležitější hodnoty týmové spolupráce. Bubenický workshop je také skvělou součástí večírků, slavností, svateb, apod., kdy chcete své hosty pobavit a dopřát jim něco neopakovatelného. Máme pro vás připraveny ty nejlepší nástroje až pro 150 a více účastníků.

"Toto bylo to nejlepší, co jsme tady za všechny ty roky měli. Nikdy bych nevěřil, že je všechny dostanete dostat ze židlí a takhle je zabavit."
Mark
Zakladatel a organizátor mezinárodní obchodní konference

Jedinečný zážitek

Bubenický teambuilding a workshop s Ritmo Factory je jedinečným svého druhu na tuzemském trhu. Celý seminář probíhá pod vedením profesionálního a zkušeného bubeníka a perkusisty Jakuba Škrhy, který prožil několik let v Rio de Janeiru a jako jediný Čech bubnoval na nejslavnějším a největším karnevalu na světě – hlavní karneval v Rio de Janeiru. Můžete se tak těšit na autentické příběhy z jeho úspěšné životní cesty a vše co se naučíte jsou skutečné rytmy a znalosti bubenických kapel z Rio de Janeira. Naučíme se hrát sambu a jako jeden tým vytvoříme velkou bubenickou kapelu, která šlape jako na karnevalu v Rio de Janeiru.

"Všichni si neskutečně pochvalují, jak jste dokázali hezky shrnout vše, co jsme na našem školení o lepším týmu probírali."
Lenka
HR Manager

Co vás čeká

Během našeho workshopu vás čekají rytmická cvičení, která vám pomohou s rozvojem vašich osobních vlastností a posílíte svůj smysl pro rytmus. Uvidíte také, co všechno dokáže vaše tělo a poznáte základy Body Percussion – Hry na tělo. Vyzkoušíte si magické Boomwhackers, znějící trubičky, které jsou každá laděná do jiného tónu a společně tak vytvoří melodickou skladbu. Poznáte, že každá část tohoto orchestru je velice důležitá. Ukážeme si techniku hry na bubny, naučíme vás základní i pokročilé rytmy a nakonec všichni společně vytvoříme velkou bubenickou kapelu.

"Byli jste úplně úžasní, kdybych o vás věděla dříve, tak si vás pozvu na svoji vlastní svatbu."
Petra
Executive Assistant

Varianty

Teambuilding Full

Ideální volba k posíléní vašeho týmu. Na programu jsou rytmická cvičení, body percussion (hra na tělo), magické trubičky Boomwhackers a samozřejmě hlavní náplní je samotné bubnování, během kterého dáme dohromady bubenický orchestr z karnevalu v Rio de Jenairu. Na tomto semináři klademe důraz na nejdůležitější hodnoty týmové spolupráce jako je synchronizace, důvěra, tolerance, respekt, koordinace, plánování, delegování a mnohé další. Doporučená délka je 60-90 minut.

Workshop Fun&Drum

Rychlá a intezivní ochutnávka světa rytmů a bubnů. Ideální varianta pro doprovodný program. Pobavíte své hosty a připravíte pro ně jedinečný zážitek. Vhodné pro firemní večírky, svatby, rodinné festivaly, plesy a jiné slavnosti. Tato varianta se skvěle doplňuje v kombinaci s bubenickou show Ritmo Factory. Doporučená délka je 15-30 minut.